Dark Elf: online hry - webhry - super hry - hry zdarma

Online hry? Nejlepší je Dark Elf. Hraní je zdarma, spadá do kategorí: super hry, webhry,1000her, super hry zdarma,zdarma hry,webhry,online hry,webové hry,1000her,multiplayer hry,strategické hry,logické hry,online hry,multiplayer hry,webové hry,multiplayer games,fantasy hry,logické hry a webhry.

Dark Elf   (www.darkelf.sk) je strategická internetová on-line hra na motívy knihy Pán Prsteňov. Jej jedinečnosť je v ohromnej mape herného sveta, na ktorej vidíte všetko ako na dlani: zeme, vojská, pevnosti, atď. Cieľom hry je poraziť vládnuceho tyrana Dark Elfa, proti ktorému sa musia hráči zjednotiť v aliancii a ťahať za jeden povraz.

Hra je niečo na spôsob Civilizácie (hrá sa na ťahy, ktorých máte pridelených systémom na každý deň určité množstvo) a Heroes (trénovanie svojich hrdinov, dobývanie zemí, kúzla). K hraniu nemusíte nič inštalovať, všetko odohrávate v internetovom prehliadači, či už doma, v škole, v kaviarni alebo v práci.

Každý deň dostanete herné ťahy a o polnoci sa vyhodnotia vaše kúzla a vojenské útoky. Ráno až sa prihlásite zistíte, či máte zas o niekoľko zemí viac, príjem zlatých a many väčší alebo či vám preboha niekto zbabelo neobsadil vašu najvyvinutejšiu zemičku a nedajbože nezabil vášho tri mesiace trénovaného miláčika hrdinu!

Darkelf je hra, v ktorej nehľadajte potešenie z okamžitej akcie, ako treba v hre typu Call of Duty. Dark Elf vyžaduje trochu trpezlivosti, pretože výsledky vášho snaženia zistíte až ďalší deň po prepočte. Ak vám však chýba nedostatok adrenalínu alebo potlačovaných emócií, tak si buďte istý, že táto hra vás z týchto neduhov rýchlo vylieči. Je to internetová droga!

A čím je Darkelf tak výnimočný? Určite je na prvom mieste obrovská herná mapa, ktorá vo forme rôznych ikoniek hráčovi prehľadne ponúka informácie o hre. Začiatočník by sa mal pozrieť na nápoveď, aby zistil, čo všetko môže na mape nájsť. Princíp mapy je jedným zo zásadných prvkov tejto hry, ktorý ju odlišuje od väčšiny českých "onlineoviek". V nich je prakticky možné napadnúť každého, ale v Dark Elfovi, vďaka mape, hneď vidíte, kde ste chránený horami, morom a kde môžete útočiť. Iba mágia je všadeprítomná. Hráč má teda pocit boja rovnaký ako v reálnom svete. V praxi tento herný prvok vyžaduje pomerne vysoké nároky na súhru v aliancii (klane).

V registrácii zvolíte ligu, rasu, svoju prezývku a oblasť mapy, v ktorej začínate hrať s hŕstkou vojakov v chudobnej zemi. Postupne dobývate okolité zeme, zlatky sa len tak hrnú, a ako vaša ríša rastie, dostanete sa do krížiku so susednými hráčmi. Tých privedie k rozumu smršť ničivých kúziel a potom vaše silné vojsko vedené vycvičeným hrdinom...

Tu sú ukážky hrdinov, s ktorými bojujete na mape a ktorých môžete trénovať podobne ako v hre Heroes of Might&Magic.

Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia Hrdinovia

Záleží len na vašich schopnostiach, či porazíte ostatných a na záver samotného Dark Elfa - vládcu sveta. K tomu musíte mať cit pre stratégiu, obchodného ducha, byť rodený diplomat a tiež trochu šťastia. Zažijete mnoho zábavy, intríg spojenectiev i zrád. Nájdete nových priateľov. Pokiaľ ste schopný veliteľ, môžete urobiť kariéru v niektorej slávnej aliancii (klane) a riadiť ostatných hráčov. Aj to hra umožňuje.

Me?border=

Dark Elf bol spustený v marci 2001 a každý deň tisícky hráčov odohrávajú herné kolá pridelené systémom. Registrácia aj on-line hranie je zadarmo! Stačí mať internetový prehliadač, každý deň trochu času, zo začiatku možno trochu trpezlivosti, ale len čo so svojou armádou dobyjete prvú zem, už vás hra nepustí! Hor sa do boja!

Ako začať?

Registráciu nebudem veľmi riešiť, len poznamenám, že odporúčam pre nováčikov rasu Entov, Barbarov alebo Skurutov!
A teraz ako odohrávať. Hlavne sa nenechajte zlákať kupovaním všemožných stavieb a zosielaním kúziel. Áno sú užitočné, ale pre nováčikov je skôr istota, že kúpia nejakú volovinu. V prvých troch dňoch hry stačí stavať všade len sýpky a dobývať okolité zeme ako to len ide. Nič iného!

1) Postavte stavbu sýpka
2) Odohrajte všetky herné kolá
3) Kúpte maximum vojakov čo to ide
4) Vyhláste vojnu zemi na ktorú budete útočiť - to je nutné!
5) A pošlite dobyvačný útok plnou silou (aspoň 60, ďalšie dni o cca +10, +20 viac)
6) Pokiaľ máte dosť vojska na ďalší útok, opakujte bod 4 a 5 s inou susednou zemou.

To je všetko. Počkajte do zajtrajška (o polnoci je prepočet hry), dostanete nové herné kolá a v hláseniach budete mať výsledky. Je to veľmi primitívny návod, ale začiatočníkom to pomôže.

p.s Kto má chuť, nech kontroluje, či sa mu behom dňa iný hráč nezaregistroval do zeme na ktorú útočí. Pokiaľ áno, zrušte útok a pošlite ho na inú voľnú zem podľa bodu 4 a 5!