Pozorovatel P3 - jsi přihlášen, liga P3, herní den 1

Alianční deathmatch: cílem této ligy je porazit ostatní aliance, zvítězí ta aliance, která poslední zůstane na mapě. K registraci do této ligy potřebujete zakoupit dle ligy buď Bronzový nebo Stříbrný Klíč.

Odměňování hráčů

V této lize se hraje o 16,2
Vítěz získá odměnu: 4,9
Hráči si rozdělí za země: 11,3

Dnešní cena za 1 zem: 0,706
Cena všech tvých zemí: 0
Vstup do hry
Komentáře k lize P3

14. 11. 2019 10:25

Vítam vás vo veku P3. Celým vekom Vás bude sprevádzať príjemný komentár v slovenčine. Pevne verím, že jazyková bariéra sa u čitatelov vyskytne minimálne.

A teraz už k veku. Stretli sa tu v prvom kole Pretoriáni temnot a TýmJakCyp2019. Pre pravidla neznalých, víťazný tím má zabezpečený postup do pavúka, prehrávajúci dostane ešte jednu šancu.

Bojuje sa v ríši barbarov. V tejto časti mapy je podľa môjho skromného názoru veľmi dôležitá stredná časť. Nachádza sa tu kopec zemiek ktoré majú veľa susedov a príjemné bonusy. Vyzerá že Pretoriáni so mnou súhlasia a už po prvom prepočte si vytvorili veľmi pekné kryté zázemie uprostred mapy. Navzájom si budú kryť chrbát a snažiť sa zväčšovať svoj kruh. Takisto v ich prospech hovorí počasie. Málo zlata znesú určite lepšie ako opozícia.

Kráľovská legia AKA TýmJakCyp2k19 má iné esá v rukávoch. Jedným z nich by mohol byť admin turnaja sám všemocný Pluhtík. Veď predsa ten vyhratý stret Jeanom proti jko nemôže byť náhodou. Ďalším esom by mohla byť skúsenosť. Kedže rating tímov je ako jedno z merítok kvality v tomto turnaju, nemôžem nespomenúť tieto čísla. V nich pri maľom zaokruhlení vedú takmer o dvojnásobok! Znamená to, že sú 2x lepší hráči?    To sa dozvieme už veľmi v blízkej dobe.


A na záver malinká výzva. V lige nie je nikto mimo Vás, takže sa nemusíte báť vyzradenia informácie tretej strane. Poškádlite troška súpera (ale slušne) na ligovom. Napíšte mu kam útočite a akou silou. Blafujete alebo hovoríte pravdu?    Zahrajte si s ním psychologické hry. . deň vyberiem (subjektívne) hráča, ktorému to najlepšie išlo a dostane drobnú odmenu v podobe 1 *-*

(Ak nebudete nič písať tak si tie *-* nechám. A kúpim si Dexterovu zemiakovú placku. To chcete?    Aby som bol tučný?    )

Znáte sesterskou hru Dark Elfa - Pána Hradu?   
Již 10 let běží moje druhá hra, které věnuji hodně času. Je to budovatelská a RPG webová hra, kde se nehraje na herní kola, ale bojuje se v reálném čase. Herní věk trvá 80-100 dní, a cvičíte si svého hrdinu (válečník/válečnice, čaroděj, elfka).

Zde je hezké motivační video slavného klanu Slzy Chaosu, kde je zrychlená ukázka bitev a dobývání hradů.

Pokud chcete, zkuste ji a napište mi na Lord Pletron.


Odkaz na hru: www.PanHradu.cz

 1. Ano, hru jsem viděl a zkoušel

  Hlasů: 136 (60%)
 2. Ano, o hře vím, ale nezkoušel jsem ji

  Hlasů: 78 (34%)
 3. Ne, o hře nevím

  Hlasů: 8 (3%)
 4. Ne, o hře nevím, zkusím

  Hlasů: 4 (1%)
Hlasovalo hráčů: 226