g < > w u d - k f e z s a*www.darkelf.cz*Dark Elf*/a 1 2 3 4 5 6 7 8
Výber ligy:    

Najukecanejšie fóra: x(131 správ)    S1(59 správ)    3H(40 správ)    2B(30 správ)    1(28 správ)   

:) :! 8) | 8- 8| ) :P 8x 8O :/ :( :+ :O :X :p :d r t v q
Magico  11/36
3H
Mysteriarchové 3H
24.2. 23:26:33
Kuzlil som magica, elb
Castamir  1/36
3H
Mysteriarchové 3H
23.2. 20:19:38
Lidi, nehadejte se tu, ju? *8)*
Galwail  14/49
1
Plný plátno melounů
23.2. 18:42:39
Vidím, že se tady zuřivě flejmuje *e* Většinu diskuze jsem zdá se prošvihl, ale napíšu k tomu svůj názor. I když nevím, jestli to tady ještě někdo bude číst.

pajarillo : Máš pravdu, že účast byla bohužel slabá. Bylo by to jiné kafe, pokud by sem organizovaně nalogoval další klan podobně jako my. Těšil jsem se na různé zákeřné taktiky, jako např. boostování poslů na hranici soupeře, ale nic z toho nebylo potřeba.

Taky mě mrzí, že máš pocit, že jsme tě nějak podvedli. Kouknul jsem se teď na hlasovaní na Discordu, které dělal Elbé. Nikde tam naše důvody pro otevření ligy nerozvádíme. Palcem nahoru tam hlasovalo pět lidí od nás z klanu a dalších sedm mimo. Ostatní emotikony nepočítám. V soukromé komunikaci s LP a potom s tebou jsem se netajil, že minimálně první věk sem organizovaně logneme s klanem. Když ses mě potom později ptal na důvody, tak jsem myslím vysvětlil, že většina od nás sem jde kvůli abecedě. Já jsem třeba byl i zvědavý, jaký ten formát bude. Nehraji DE tak dlouho, nebyl jsem tady, když byla 3H naposledy otevřená.

Pokud máš pocit, že jsme měli být více transparentní v té úvodní anketě a uvést už tam, že máme nějaké klanové motivace, tak za to se omlouvám, že jsme to neudělali. Ale nepřišlo mi to tehdy vůbec relevantní. Zjišťovali jsme obecný zájem o otevření této ligy. Ne to, jestli nám někdo podpoří nějaké naše klanové výzvy. *f*
Elbe2  5/36
3H
Mysteriarchové 3H
22.2. 18:07:12
okrem iného, poprel som niekedy že nešlo aj o ňu?...
Myslím že nedostatkom konzistencie netrpim (ligu stále chcem aj keď zatiaľ iba mesiac ale sľubujem, že do března vydržím *:)* ) ani flexibility (keď to nejde podľa mojich predstáv tj ali vs ali tak nech hráme tak aby to vyhovovalo väčšine (1 ali, žiadna ali...) nakoľko chápem povedzme pinheadove zdôvodnenie a objektívne má širší záber ako to moje, čisté PvE by bol drastický rozdiel voči ostatným trojkovym ligam a trvalejšiemu otvoreniu by pridalo na legitimite...
pajarillo
x
22.2. 16:28:13
Elbe2 : K tomu ako klameš: Od 26. ledna jsi aktivně vystupoval pro poslovskou trojku. 11. března jsem na Discord napsal, že LP tu ligu otevře. Až potom jsi přiznal, že to jde o abecedu. Objektivní časová osa.
Elbe2  5/36
3H
Mysteriarchové 3H
22.2. 15:58:28
pajarillo : asi fakt lepšie nereagovať ako štýl akým to píšeš, podľa seba súdim teba takže každý chce len odrbavat... Ešteže to ako Ti klamem bodom 5 rovno do očí si si sem postol sám...
V každom prípade ďakujeme za otvorenie ligy, síce si myslím že na vypilovanie a zhodnotenie jej zmysluplnosti by bolo treba viac ako jeden vek ale to je len môj blbý názor...
pajarillo
x
22.2. 15:33:34
Elbe2 : Mhm, a teď se na to podívej z pozice někoho, kdo se snaží organizovat log a mezi Mysteriarchy logne hráč Mysteriarchů a ty najednou musíš počítat s tím, že on taky může hrát za Mysteriarchy, protože nevíš, jestli budou hrát v 9 nebo který jejich hráč odlogne. K čemu mi je, že vy v tom máte jasno, když tímhle poškozujete soupeře? Neříkám, že bychom vyhráli, kdyby nelogl, ale argument, že "no a co že logl s námi nešel tak to nevytahuj" je prostě zcestný.

Já myslím, že nemám potřebu se k tomu dál vyjadřovat. Já jsem třeba zase čekal, že když je na DE pár lidí, nebude mi nikdo lhát do obličeje o své motivaci pro otevření ligy - a taky jsem se spletl. Tak nevím, proč očekáváš, že já - mimochodem vidíš u mě adminskou hvězdu? - se budu slušně usmívat, když si ze mě někdo udělá dobrý den a zneužije toho, že jsem se pro komunitu snažil něco dělat?

A na tvou poslední zprávu, že nemám psát Galwailovi ale tobě - já ti psal. Ale nedostal jsem žádnou konstruktivní odpověď, až potom jsem psal Galwailovi v naději, že od něj ji dostanu - a dostal jsem. Ptal jsem se na nápadech, jestli chceš hrát PvE nebo proč chceš otevřít poslovskou trojku. Tvoje odpověď?

"1. Classic with a twist rasovky sú ok ale scenár ktorý ma zaujme je väčšinou 1/10 t.j raz za koľko- 3 mesiace?
2. Mám rád starú dobrú mapu de, zákazy stavieb mi osobne vadia t.j. S1 aj keď je nakreslena krásne pre mňa nie je, a už aj negatívne bonusy v zemkach sú pre mňa trochu mimo (všetko len osobný vkus, keď sa to niekomu páči nech si to hrá)
3. Väčšina vyšších líg je minimálne na 50% rozhodnutá logom buď niekto príde prvý alebo mu iná aliancie dá úspešný counter log alebo príde 3 ali a logne si úplne mimo 2 nechá sa pobiť a vyfarmi si víťazstvo
Je ale blbosť aby kľúčová liga bola ovplyvnená elementom náhody
Tento fenomén je ale možné pozorovať aj v 3. ligách
T.j. bola by zaujímavá jedna liga kde len log a kto vezme akú nadupanu heroidnu mrdku nebude rozhodujúci a nebude to o zamierovani sa na všetky strany
4. Nostalgia ten moment prekvapenia keď dobiješ posla a 4. deň máš veľkú časovku
5. Potrebujeme tú ligu do abecedy víťazstiev"

--> Jediné, co se týká poslovské ligy, je bod č. 3. Což je zajímavé, protože mluvíš o užitečnosti poslovské ligy, když lognou 2 a více aliancí, ale teď najednou kopeš za otevření poslovské ligy pro 8 lidí. Ironie.

Takže abych to shrnul: Já jsem měl tendenci řešit to, že je zájem o poslovské ligy. Obepsal jsem hráče ze ZZ1, hráče z aréni hráče, kteří lobovali za poslovskou trojku. Teď už to řešit nebudu. Lobuj jinde nebo si najdi někoho jiného, kdo ti bude dělat užitečného vola.

A to že se mi tady snažíš vkládat do úst něco, co jsem neřekl (nějaké obsazení ligy a farmení poslů), je taky krásné. Na další zprávy nebudu reagovat, budu se chovat jako správný člen "herného teamu" a nebudu se vyjadřovat k aférám, ve kterým nemůžu být stoprocentně objektivní.
Elbe2  5/36
3H
Mysteriarchové 3H
22.2. 14:42:53
pajarillo : konštruktívne teraz

V 9 sme fakt cielene nelogli sysel išiel po vlastnej osi, myslím,že nie je na klanovom discorde, niekedy sa veci dejú mimo plán a 9. hráč v konečnom dôsledku odlogol. A Tvoji oblubenci ale no, na to sa hrať nebudeme beriem ťa ako reprezentanta herného teamu nie hráča, takže apriori prepokladám objektívne chovanie formátu klient-poskytovateľ služby. To, že je DE komunitná hra a že komunikácia sa nevedie vo formáte Vážený pán/pani by na tomto základnom vzťahu nemalo nič meniť.
náš loglist z discordu po oznámení že sa 3H otvorí, keď už čestné slovo nestačí.
Loglist 3H: asi s poslami
log 12-13.2.

1. Flash říše barbarů
2. Magico. Říše nekrů
3. Elbe trrrrrrrrp říše nekrů
4. Malé Pivo říše barbarů
5. Castamir říše barbarů
6. Rubick - elfové říše ostrovů
7. Cosac říše ostrovů
8. Říše ostrovů Zinzibill
Nahradnik. Zinzibill

Ad Tvoje právomoci- máš pravdu netuším, neviem či som niekde videl zoznam toho čo ktorá funkcia môže... Pre mňa ten kto môže písať do stĺpčeku na úvodnej strane právomoci niake asi má.
Pokiaľ si pamätám tak tam posledne aj bolo, že ligy po novom otvárať môžeš dokonca aj s tabuľkou ako to vyzerá malo to byť len na margo otvárania len akčných líg na žiadosť? To bohužiaľ nezaznelo, alebo som to prehliadol.

Ad prázdne trojky- Pokiaľ je politika LP neotvárať ďalšie 3 ligy tak tomu rozumiem. Ale z toho čo sa teraz začalo otvárať (S,S1a, klasické akčné) som mal pocit, že je záujem o starú hru v novom formáte čo za mňa poslovská liga je.

Ad prekračovanie normy-v medziach normy bola pochovala, že si udržal nervy na uzde aj keď ich očividne máš... Keď človek prebrúzda po iné fóra tak sa diskusie vedie skôr tónom Tvojho posledného príspevku, skús si to prečítať ešte raz a nehľadaj problém kde nie je, jedine, že ten problém hľadať chceš.

Ad jedna Ali VS posli- ten jeho návrh som očividne prehliadol inak by som s ním neprišiel jak keby som objavil koleso na voze, cieľom má byť nájsť riešenie ako poslovsku ligu nenechať otvorenú. Pôvodne som myslel, že bude záujem aj iných ali /v tomto spolu súhlasíme/ ale očividne by bol šťatsnejší formát oddychovej ligy ako píše pinhead

Ad biotop- každá aféra trvá 3 dni, očividne je na použitie tohoto slova s nadsázkou ešte moc skoro,. Fakt to tu jeden človek je schopný rozhadať takým spôsobom, že je z toho telenovela na pokračovanie? A to som myslel, že DE je hra nás "starých fotrov" čo památajú zvuk vytaláčania modemu a sem si chodia oddýchnuť nie hľadať zástupné problémy.

Ad môj cieľ- pýtaj sa mňa nie galwaila, ak by som nemal záujem hrať tento formát prečo by som viedol túto diskusiu? Prečo by som hľadal argumenty a spôsob ako túto ligu nechať otvorenú ale tak aby bola aj hraná aj keď už skoro mám svoje písmenko?! Ďalšia vec je fakt hľadáme domovskú ligu na farmenie keď princípom našej abecedy je navštíviť každú ligu a bojovať proti domácej ali?
PinHead  4/36
3H
řežem posle
22.2. 13:13:21
pajarillo : Nemyslím, že to má šanci projít, tj zbytečná snaha. Ale mě osobně to mrzí.
pajarillo
x
22.2. 11:52:29
PinHead : Navrhni to LPmu. Když jsem viděl, kolik lidí mělo zájem hrát s posly - já to prosazovat nebudu.

úsporný vzhľad dekoratívny vzhľad